REGULAMIN DOMU WYPOCZYNKOWEGO NORD W JASTARNI


1. Rezerwacji można dokonywać tylko telefonicznie pod numerem telefonu 501 288 339.

2. Po wstępnym dokonaniu rezerwacji należy wpłacić kwotę zadatku podaną w trakcie rezerwacji w terminie do 7 dni.

3. W okresie wakacyjnym (lipiec- sierpień) termin wpłaty zadatku ulega skróceniu do 3 dni. Wpłacajacy jest zobowiązny do przesłania drogą elektroniczną dowodu potwierdzenia wpłaty. W przypadku braku wpłaty lub braku potwierdzenia wpłaty w ww. terminie rezerwacja zostaje uznana za niedokonaną. Dw Nord zastrzega sobie prawo do skrócenia ww. terminów w związku z dużym zainteresowaniem.

4. Zadatek nie podlega zwrotowi.

5. Uiszczenie opłaty za pobyt pomniejszonej o wpłacony zadatek oraz opłaty klimatycznej następuje pierwszego dnia pobytu gotówką.

6. Dopiero po dokonaniu opłaty wydane zostają klucze do pokoju.

7. DW Nord zobowiązany jest do pobierania opłaty klimatycznej. Goście są zobowiązani do okazywania obsłudze dowodu stwierdzającego tożsamość.

8. Pobyt w DW Nord mogą odbywać osoby z ważnym dokumentem stwierdzajacym tożsamość.

9. Nie stawienie się Gościa w dniu przyjazdu powoduje automatyczne anulowanie rezerwacji i skutkuje prawem do zatrzymania zadatku przez DW Nord. Tym samym pokój może zostać wynajęty innym klientom.

10. Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 16.00.

11. Doba hotelowa kończy się o godzinie 10.00, tym samym Gość jest zobowiązany do opuszczenia pokoju do godziny 10.00.

12. Nie posiadamy pokoi 1- osobowych, wynajęcie pokoju dla jednej osoby oznacza opłatę za cały pokój 2-osobowy.

13. Dzieci do lat 2, nie korzystające z żadnych świadczeń przyjmujemy bezpłatnie, jeżeli są one dodatkową 1 osobą w pokoju.

14. Istnieje możliwość wypożyczenia za opłatą łóżeczka turystycznego i pościeli dla dziecka- ilość łóżeczek jest ograniczona.

15. Możliwe jest wynajęcie pokoju 2-osobowego z dodatkowym 1 miejscem dla dziecka (dostawki)- cena przy kontakcie telefonicznym.

16. Przed wyjazdem Gości sprawdzony zostaje stan pokoju.

17. W przypadku rezygnacji Gościa z pobytu w czasie jego trwania, nie zwraca się opłaty za niewykorzystany pobyt.

18. W okresie wakacyjnym (lipiec- sierpień) obowiązują turnusy tygodniowe (od soboty do soboty) lub ich wielokrotność.

19. DW Nord ma obowiązek: zachowanie informacji o Gościu w tajemnicy; uprzejmą obsługę; wykonanie ewentualnych niezbędnych napraw; użyczenie ręczników na życzenie Gościa.

20. Ręczniki kapielowe nie mogą być zabierane na plażę, do lasu lub w innym celu poza obręb posesji. Do dyspozycji Gości oddajemy zestaw plażowy, w każdym pokoju znajduje się koc, leżak i parawan.

21. Na terenie DW Nord obowiązuje segregacja odpadów, dlatego w trosce o środowisko prosimy o wyrzucanie śmieci do odpowiednio oznaczonych worków znajdujących się na zewnątrz: papier- niebieski, szkło- zielony, odpady biodegradowalne- brązowy i plastik/metal/odpady wielomateriałowe- żółty.

22. W przypadku stwierdzenia usterki lub wyrządzenia szkody Gość natychmiast powinien powiadomić obsługę o wystąpieniu tego zdarzenia.

23. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za zgubienie oraz wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy, dzieci, którymi się opiekuje lub odwiedzających go osób.

24. Gość każdorazowo opuszczając pokój powinien sprawdzić zamknięcie drzwi i okien.

25. Gość nie może w żaden sposób przekazywać zajmowanego pokoju gościnnego osobom trzecim.

26. Za kosztownośći, dokumenty, pieniądze i inne przedmioty pozostawione przez Gości na terenie ośrodka nie ponosimy odpowiedzialności.

27. DW Nord nie ponosi odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę lub utratę pojazdu (samochodu, motocykla, roweru i in.) należacego do Gościa.

28. Na terenie posesji znajduje się bezpłatny niestrzeżony parking. Parkować należy na wyznaczonych pasach.

29. Osoby nie będące Gośćmi DW Nord (odwiedzające) mogą przebywać na terenie posesji od 08.00 do 22.00

30. Cisza nocna obowiazuje od godziny 22.00 do 06.00 dnia następnego. DW Nord zastrzega sobie prawo do zmiany tych godzin w związku z imprezami okolicznościowymi organizowanymi przez DW Nord.

31. Drzwi wejściowe pozostają zamknięte przez większą część doby. Dla bezpieczeństwa osób przebywających w DW Nord Goście proszeni są o każdorazowe sprawdzenie zamknięcia drzwi i nie pozostawianie ich otwartych. Gość w razie potrzeby może skontaktować się z Właścicielem poprzez domofon (nr 1), lub pod numerem telefonu 501 288 339.

32. W ośrodku obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania zwierząt i bezwzględny zakaz palenia tytoniu w pomieszczeniach.

33. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe nie zezwala się używania w pokojach grzałek, grzejników, żelazek, świeczek i urządzeń elektrycznych nie stanowiących standardowego wyposażenia pokoju.

34. W Dw Nord obowiązuje bezwzględny zakaz używania otwartego ognia.

35. Istnieje możliwość użyczenia żelazka i deski do prasowania.

36. Goście DW Nord zobowiązani sa do przestrzegania przepisów przeciwpożarowych, bezpieczeństwa i higieny oraz zarządzeń porządkowych.

37. W przypadku rażącego naruszenia podstawowych norm współżycia społecznego na terenie DW Nord właściciel ma prawo wydalenia Gości.

38. Regulamin obowiązuje wszystkie osoby znajdujące sie na terenie DW Nord.

39. Śniadanie jest podawane w jadalni w wyznaczonych godzinach, w formie bufetu. DW Nord zastrzega sobie prawo do zmiany godzin i formy podawania śniadania w zależności od liczby Gości. Obowiązuje zakaz wynoszenia żywności i naczyń poza teren jadalni.

40. Dania obiadowe serwowane są w formie porcji w wyznaczonych godzinach. Wyboru dania dokonuje się bezpośrednio z karty Menu lub tablicy. Opłatę za obiad należy uiścić bezpośrednio po konsumpcji. Płatności za posiłki dokonywać można kartą lub gotówką. Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT za posiłki. W takim przypadku Gość zobowiazany jest do dostarczenia dowodów opłaty (paragonów) potrzebnych do utworzenia faktury. W przypadku różnych form płatności wystawione zostaną dwie oddzielne faktury. Dw Nord zatrzega sobie prawo do zmiany godzin serwowania obiadów i zmniejszenia ilości pozycji w Menu w zależności od liczby Gości.

41. W przypadku korzystania z wyżywienia i noclegów wystawiamy odzielnie fakturę VAT za wyżywienie i fakturę za noclegi na życzenie Gości, po okazaniu i dostarczeniu paragonu za ww. usługi.

42. Do dyspozycji Gości pozostaje kuchenka mikrofalowa i kuchenka elektryczna. Nie należy przygotowywać potraw o intensywnym zapachu mogącym przeszkadzać innym Gościom, np. ryby smażone.

43. Na terenie DW Nord można korzystać z sieci WiFi, i telewizji naziemnej. Dw Nord zastrzega sobie prawo do ewentualnej niezależnej od DW Nord przerwy w dostępie do ww. usług.

44. Ze względu na dbałość o poziom jakości świadczonych usług Goście proszeni sa o zgłaszanie wszelkich ewentualnych uwag, zastrzeżenień i/lub wątpliwości w odniesieniu do usług DW Nord. Przy czym DW Nord zastrzega sobie czas reakcji na ww. uwagi od czasu ich zgłoszenia.

45. Wybór usług DW Nord oznacza przyjęcie warunków niniejszego Regulaminu.

46. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie od dnia jego publikacji.

Jastarnia, 11 lutego 2017 r.

Dane Kontaktowe

Nord Jastarnia

Nord Jastarnia - noclegi nad morzemul Sztormowa 56, Jastarnia

Nord Jastarnia - noclegi nad morzem

501 288 339

Nord Jastarnia - noclegi nad morzem

kontakt@nord-jastarnia.pl

 

Ważne informacje

Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata 30% zadatku od kwoty ustalonej za nocleg w terminie trzech dni od dokonania rezerwacji.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
©2024 Nord-Jastarnia.pl | Noclegi nad morzem - strona wykonana przez: Pozycjonowanie i Marketing